Deprecated: Creation of dynamic property iworks_options::$files is deprecated in /home/skuteczn/domains/numer1.net/public_html/wp-content/plugins/upprev/includes/iworks/options/options.php on line 80

Deprecated: Creation of dynamic property IworksUpprev::$available_layouts is deprecated in /home/skuteczn/domains/numer1.net/public_html/wp-content/plugins/upprev/includes/iworks/upprev.php on line 71
Na kłopoty- laweta płock - Numer 1 w necie! Dołącz do elity stron www!
laweta płock

Pan samochodzik czyli laweta Płock!

Nieszczęścia chodzą po ludziach, cóż dopiero po samochodach… Wśród wielu przykrych niespodzianek, jakie funduje nam życie czołowe miejsce zajmują awarie samochodów- najlepiej na środku ruchliwej autostrady w mroźny, świąteczny dzień… Pół biedy, jeśli kierowca uszkodzonego auta posiada zacięcie do majstrowania pod maską i przywróci życie zdechłej maszynie. Prawdziwy problem pojawia się w chwili, gdy pomimo ponawianych wielokrotnie prób reanimacji, samochód nie przejawia żadnych funkcji życiowych.

W podobnej sytuacji w grę wchodzą dwa rozwiązania.

Pierwsze z nich opiera się na duchowości. Zwolennicy tej metody uważają, że jedynie wiara w cud może przywrócić zdrowie i życie uszkodzonemu autu. Dlatego należy zdobyć się na chwilę kontemplacji, zapomnieć o mrozie, pośpiechu, stresie, a oddać się modlitwie, licząc na pomoc z góry. (Lepiej nie dyskutować nad zasadnością i trafnością pierwszego rozwiązania, a skupić się na opisie drugiego).

Pomoc drogowa, autoholowanie i laweta płock – Pan Samochodzik!

pomoc drogowa płock

Zwolennicy bardziej racjonalnej propozycji poradzenia sobie z podobnym problemem wolą zaufać sobie i drugiemu człowiekowi. A także telefonowi komórkowemu, dzięki któremu w jedną minutę można wezwać pomoc drogową.

A zatem wracamy na naszą ruchliwą, zatłoczoną autostradę. Mróz szczypie w oczy, zima szczypie w uszy. Gderliwa teściowa na tylnym siedzeniu znacząco wzdycha i podtrzymuje na duchu, powtarzając: „No, kiedy wreszcie coś załatwisz, z Tobą to tak zawsze, nawet samochód właśnie Tobie jednemu na całej autostradzie się zepsuł!”

Ale wreszcie jest- nadchodzi, czy bardziej nadjeżdża wybawienie! To nie fatamorgana, to nie samolot ani Superman- to laweta płock przybywa na ratunek! Nagle wszelkie troski idą w niebyt, okazuje się, że życie może być jednak piękne a teściowa może jednak przestać biadolić.

Uszkodzone auto zostanie z honorami odwiezione do warsztatu, w którym zajmą się nim fachowcy. Trochę szkoda, że będzie to odpowiednio kosztowało, ale przecież najważniejsze, by samochód znów stał się demonem szos. ( A może to tylko nienaładowany akumulator)?

Awarie samochodów zdarzyć się mogą zawsze i wszędzie- to oczywiste, że każda maszyna kiedyś się zepsuje. O auto trzeba dbać i regularnie powierzać opiece mechanika. Gdy jednak zdarzy się to nieszczęście i samochód zepsuje się poza miastem, nie można tracić głowy. Wystarczy zachować zimną krew i wezwać pomoc drogową.

Życie wciąż dostarcza nowych, niezapomnianych wrażeń, nawet samochodom. Dlaczego wśród nich nie umieścić przejażdżki lawetą w mroźny, grudniowy wieczór?

Pozostaje już tylko uspokoić skołatane nerwy i byle do wiosny!

Nie zwlekaj w razie problemu tylko dzwoń po laweta płock!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

laweta płock
Szukaj – Pomoc drogowa kowal gostynin włocławek wyszogród płońsk sierpc lipno

Kiedy wezwać pomoc drogową? i lawetę Płońsk Sierpc Wezwanie pomocy drogowej w wielu sytuacjach okazuje się być niezbędne. Bardzo często jednak, kierowcy będący uczestnikami kolizji drogowych, decydują się na holowanie swojego auta na własną rękę. Eksperci jednak przestrzegają, że w wielu sytuacjach może spowodować to więcej szkód, niż pożytku. Dotyczy …