laweta płock

Pan samochodzik czyli laweta Płock!

Nieszczęścia chodzą po ludziach, cóż dopiero po samochodach… Wśród wielu przykrych niespodzianek, jakie funduje nam życie czołowe miejsce zajmują awarie samochodów- najlepiej na środku ruchliwej autostrady w mroźny, świąteczny dzień… Pół biedy, jeśli kierowca uszkodzonego auta posiada zacięcie do majstrowania pod maską i przywróci życie zdechłej maszynie. Prawdziwy problem pojawia się w chwili, gdy pomimo ponawianych wielokrotnie prób reanimacji, samochód nie przejawia żadnych funkcji życiowych.

W podobnej sytuacji w grę wchodzą dwa rozwiązania.

Pierwsze z nich opiera się na duchowości. Zwolennicy tej metody uważają, że jedynie wiara w cud może przywrócić zdrowie i życie uszkodzonemu autu. Dlatego należy zdobyć się na chwilę kontemplacji, zapomnieć o mrozie, pośpiechu, stresie, a oddać się modlitwie, licząc na pomoc z góry. (Lepiej nie dyskutować nad zasadnością i trafnością pierwszego rozwiązania, a skupić się na opisie drugiego).

Pomoc drogowa, autoholowanie i laweta płock – Pan Samochodzik!

pomoc drogowa płock

Zwolennicy bardziej racjonalnej propozycji poradzenia sobie z podobnym problemem wolą zaufać sobie i drugiemu człowiekowi. A także telefonowi komórkowemu, dzięki któremu w jedną minutę można wezwać pomoc drogową.

A zatem wracamy na naszą ruchliwą, zatłoczoną autostradę. Mróz szczypie w oczy, zima szczypie w uszy. Gderliwa teściowa na tylnym siedzeniu znacząco wzdycha i podtrzymuje na duchu, powtarzając: „No, kiedy wreszcie coś załatwisz, z Tobą to tak zawsze, nawet samochód właśnie Tobie jednemu na całej autostradzie się zepsuł!”

Ale wreszcie jest- nadchodzi, czy bardziej nadjeżdża wybawienie! To nie fatamorgana, to nie samolot ani Superman- to laweta płock przybywa na ratunek! Nagle wszelkie troski idą w niebyt, okazuje się, że życie może być jednak piękne a teściowa może jednak przestać biadolić.

Uszkodzone auto zostanie z honorami odwiezione do warsztatu, w którym zajmą się nim fachowcy. Trochę szkoda, że będzie to odpowiednio kosztowało, ale przecież najważniejsze, by samochód znów stał się demonem szos. ( A może to tylko nienaładowany akumulator)?

Awarie samochodów zdarzyć się mogą zawsze i wszędzie- to oczywiste, że każda maszyna kiedyś się zepsuje. O auto trzeba dbać i regularnie powierzać opiece mechanika. Gdy jednak zdarzy się to nieszczęście i samochód zepsuje się poza miastem, nie można tracić głowy. Wystarczy zachować zimną krew i wezwać pomoc drogową.

Życie wciąż dostarcza nowych, niezapomnianych wrażeń, nawet samochodom. Dlaczego wśród nich nie umieścić przejażdżki lawetą w mroźny, grudniowy wieczór?

Pozostaje już tylko uspokoić skołatane nerwy i byle do wiosny!

Nie zwlekaj w razie problemu tylko dzwoń po laweta płock!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

laweta płock
Szukaj – Pomoc drogowa kowal gostynin włocławek wyszogród płońsk sierpc lipno

Kiedy wezwać pomoc drogową? i lawetę Płońsk Sierpc Wezwanie pomocy drogowej w wielu sytuacjach okazuje się być niezbędne. Bardzo często jednak, kierowcy będący uczestnikami kolizji drogowych, decydują się na holowanie swojego auta na własną rękę. Eksperci jednak przestrzegają, że w wielu sytuacjach może spowodować to więcej szkód, niż pożytku. Dotyczy …